Mandalin Şömine hakkında neler söyleyebiliriz?

1990 yılından itibaren şömine sektöründe bir çok yerli ve ithal firmanın temsilciliğini yapan firmamız kurulduğu günden itibaren aynı profesyonel ekiple, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermektedir.
Taahhüt edilen işlerin en kısa sürede planlanması, planlanan tarihlere uyulması ve işin eksiksiz olarak teslim edilmesi temel ilkemizdir.
Yüksek kaliteli ürün çeşitliliğimiz sayesinde her alana ve kullanıma uygun şömine seçenekleriyle yaşam alanlarınızın konforunu arttırmak için iş başındayız. Şimdiye kadar gerçekleştirdiğimiz projelerden memnun kalan müşterilerimiz ve her geçen gün büyüyen portföyümüz ile birlikte çalışmalarımıza özverili bir şekilde devam ediyoruz.

Satış ve montajını gerçekleştirdiğimiz tüm ürünlerimizin, montajı ne zaman yapılmış olursa olsun, her zaman müşterilerimizin istek ve taleplerini önemseyerek yanınızda yer almayı işletme bilinci edinmiş, sektörde öncü çalışmalarına devam eden Mandalin Şömine’yi daha yakından tanımanız için ofisimize bir kahvemizi içmeye sizleride bekliyoruz.